Wykwalifikowani specjaliści

Team i-coaching tworzą wykwalifikowani specjaliści o wysokich umiejętnościach zawodowych i kompetencjach osobistych. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wnoszą pozytywną wartość do organizacji, z którymi współpracują. Połączenie wysokiej jakości usług z ukierunkowaniem na rozwój biznesowy klientów, pozwala wydobyć z każdej firmy oraz jej pracowników maksimum wydajności i zaangażowania w codziennych sytuacjach zawodowych.

i-coaching to zespół profesjonalistów reprezentujących najwyższe standardy w zakresie oferowanych usług. Każda osoba z naszej organizacji postrzega swoją pracę jako pasję, którą entuzjastycznie dzieli się z uczestnikami sesji.

Nasze motto

Wspierać organizacje tak, aby jak najlepiej wykorzystywały potencjał, który w sobie mają.

Doskonale oddaje sens tego, czym zajmujemy się na co dzień. Mając na uwadze kompleksowy rozwój naszych klientów, oferujemy im szereg usług, które połączone w jedną całość znacząco przyspieszają rozwój pracowników – za to przedsiębiorcom dają pewność, że zwrot z inwestycji wielokrotnie przekroczy ulokowany w nią kapitał.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować sesje coachingowe idealnie dostosowane do Państwa potrzeb, a także elastycznie balansować między różnymi formami rozwojowymi – w taki sposób, aby osiągnęli Państwo jak najwyższy zwrot z poczynionej inwestycji.

Beata Kaczmarek

Jestem certyfikowanym coachem w programie ICF PCC, trenerem szkoleń z doświadczeniem w biznesie, doradcą zawodowym, facylitatorem...

Jestem certyfikowanym coachem w programie ICF PCC, trenerem szkoleń z doświadczeniem w biznesie, doradcą zawodowym, facylitatorem. Posiadam kompetencje praktyka biznesu i mentora zarządzania. Doświadczenie zdobywałam na stanowiskach menedżerskich, z sukcesami w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w bankach i instytucjach finansowych. Jako lider realizowałam cele przez motywację i wzmacnianie mocnych stron ludzi z moich zespołów, w myśl zasady, że Firma to ludzie. Rozwój osobisty i otwieranie ludzi na drzemiące w nich możliwości to moja pasja.

Agnieszka Marciniak

Jestem certyfikowanym coachem na poziomie PCC w programie ICF, coachem John Maxwell Team oraz trenerem kompetencji miękkich oraz...

Jestem certyfikowanym coachem na poziomie PCC w programie ICF, coachem John Maxwell Team oraz trenerem kompetencji miękkich oraz trenerem zdrowego oddechu wg Metody Buteyko.

Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie biznesowe w obszarze zarządzania, sprzedaży i skuteczności osobistej. Realizuję programy rozwojowe dla liderów i kadry menedżerskiej oraz pracowników i zespołów, wydobywając potencjał, rozwijając talenty, wzmacniając postawy.

Pracuję na indywidualnych lub zespołowych sesjach coachingowych w obszarze biznes i life coachingu, prowadzę szkolenia i warsztaty uzupełniając wiedzę i umiejętności w wymaganych obszarach.

Posiadam wiedzę, popartą długoletnią praktyką, z zakresu psychologii biznesu, rozwoju potencjałów ludzkich, skuteczności osobistej, zarządzania, motywacji, komunikacji organizacyjnej, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów, inteligencji emocjonalnej i odporności psychicznej.

Praca z ludźmi to moja pasja. Głoszę zasadę, że kapitał ludzki to największy zasób każdej organizacji, a ja mam wielki przywilej ten diament szlifować. Prywatnie jestem miłośniczką jogi, tańca, obcowania z naturą, jestem też mamą 4 dzieci.

Agnieszka Szuniewicz

Jestem certyfikowanym coachem w szkole akredytowanej przez International Coaching Federation (ICF). Oferuję swoim klientom pojedyncze sesje oraz długoterminowe procesy rozwojowe...

Agnieszka Szuniewicz.
Jestem certyfikowanym coachem w szkole coachingowej, akredytowanej przez International Coaching Federation (ICF). Oferuję swoim klientom – zarówno biznesowym jak i prywatnym – pojedyncze sesje, jednak przede wszystkim długoterminowe procesy rozwojowe. Działam w obszarach life i business coachingu. Dodatkowo – właścicielka szkoły językowej, instruktor jogi, międzynarodowy nauczyciel medytacji.
Zainteresowania są głównym motorem napędowym moich działań. Socjologia, psychologia, duchowość – wszystkie te dziedziny zajmują wśród moich pasji bardzo ważne miejsce. Od 2005 roku prowadzę własną szkołę językową, współpracując w zakresie szkoleń językowych z firmami (m.in. Żabka Sp. z o.o., Bowa International, Bowa Polska Sp. z o.o., Autostrada Wielkopolska, R22 S.A., Volkswagen Poznań, Aris Card Polska, TI Poland, Ordersoft, KWS Sp. z o.o.) oraz osobami prywatnymi. Jestem autorem wielu sylabusów oraz programów rozwojowych w nauczaniu języków obcych.
Realizuję również tzw. szkolenia miękkie oraz procesy transformacyjne.
Jestem tłumaczem – wolontariuszem dla międzynarodowej organizacji jogi.
Stale poszerzam zakres swoich kompetencji, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach coachingowych oraz psychologicznych na całym świecie.

Informacje dotyczące kwalifikacji proponowanych coachów

Sesje prowadzą doświadczeni coache z zespołu i-coaching, posiadający międzynarodowe certyfikaty na poziomie Accredited Certified Coach, International Coaching Federation (ICF). Każda z ww. osób ma na swoim koncie ponad 500 godzin doświadczenia pracy z klientami w rozwoju osobistym, przy jednoczesnym przestrzeganiu w swojej praktyce standardów i wytycznych Kodeksu Etycznego ICF.

Wybierając usługi i-coaching, decydują się Państwo na podjęcie współpracy ze specjalistami o bogatym doświadczeniu coachingowym, potwierdzonym międzynarodowymi certyfikatami jakości.