W i-coaching jesteśmy ukierunkowani na trwałe efekty i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wszystkie sesje coachingowe – w siedzibie Twojej firmy lub on-line – są szyte na miarę potrzeb i wymagań uczestników naszych szkoleń. Dlatego to, co udało nam się do tej pory osiągnąć, najlepiej obrazują pozytywne opinie i rekomendacje dotychczasowych klientów:

Jeśli miałabym opisać Beatę Kaczmarek w dwóch słowach, określiłabym ją jako angażującego inspiratora. Posiada ogromną wiedzę z zakresu psychologii, coachingu oraz kompetencji miękkich niezbędnych w biznesie, którą umiejętnie przekazuje uczestnikom swoich sesji i warsztatów. We współpracy z klientami bardzo profesjonalna, zaangażowana w projekty, zawsze świetnie przygotowana (z planem B w głowie), otwarta na zmiany i elastyczna we współpracy. Inspiruje do działania i sięgania po więcej.

Beata / Właściciel Placówki Partnerskiej GNB S.A.

U Beaty Kaczmarek było profesjonalnie, w sedno i co najważniejsze skutecznie. Po cyklu sesji miałem nakreślony plan działania i wiedziałem co robić. Beata pomogła mi uporządkować i doprecyzować moje plany. Polecam każdemu, kto ma decyzyjny mętlik w głowie.

Paweł / branża IT

Początek 2020 roku był dla mnie czasem sporych zmian w życiu zawodowym. W pracy pojawiły się nowe możliwości, na które jednak początkowo nie byłam gotowa - pojawił się strach, że sobie nie poradzę, że moje działania zostaną źle odebrane lub spotkają się z krytyką. Brakowało mi pewności siebie, i wiary w to, że moje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności wystarczą by nowy projekt się udał. Podczas sesji coachingowych z Agnieszką Podgórską wnikliwie przyjrzałam się swoim obawom, zaakceptowałam je, a następnie opracowałam plan działania, który miał na celu odzyskanie zagubionej pewności siebie. Dzięki wsparciu Agnieszki podczas całego procesu, wprowadziłam w życie wszystkie elementy planu, co zaowocowało odzyskaną wiarą w moje zawodowe możliwości. To z kolei dało mi niesamowity zastrzyk energii do pracy. Projekt okazał się ogromnym krokiem w moim rozwoju osobistym i zawodowym, który spotkał się z dużym zainteresowaniem zespołu i przyniósł sporo nowych, ciekawych doświadczeń.

Agnieszka jest bardzo ciepłą, a zarazem profesjonalną osobą, która skupia 100% swojej uwagi na kliencie. Podczas sesji coachingowej bardzo uważnie mnie słuchała, dając mi tym samym przestrzeń do tego bym mogła przyjrzeć się swojej sytuacji z nieco innej perspektywy. Co ważne, nigdy nie czułam się oceniana; każda moja refleksja czy pomysł miały podczas sesji swoje miejsce. Agnieszka nigdy nie dawała gotowych rozwiązań, zamiast tego, stosując różnorakie pytania i narzędzia coachingowe, pozwalała mi dojść do moich własnych, często zaskakujących wniosków. Z każdej sesji z Agnieszką wychodziłam z poczuciem większego zrozumienia samej siebie i swoich potrzeb, oraz z konkretnymi działaniami, które sama sobie wyznaczałam. Na moją prośbę Agnieszka wspierała mnie również pomiędzy sesjami, pomagając wytrwać w moich postanowieniach i krok po kroku realizować moje własne cele.

Polecam pracę z Agnieszką każdemu, kto chciałby wprowadzić zmiany w swoim życiu (zawodowym bądź prywatnym), ale coś go blokuje, lub nie wie od czego zacząć. Sesje z Agnieszką pomagają przygotować się do zmian i zaplanować je w taki sposób, by ich realizacja była przyjemnością!

Karolina Z.

Agnieszka Podgórska jest skutecznym, profesjonalnym partnerem, który pomógł mi zanalizować mnóstwo tematów zarówno osobistych jak i biznesowych, a jej spokój, pozytywne nastawienie, empatia i aktywne słuchanie sprawiają że czas spędzony razem procentuje jeszcze długo po spotkaniach.

Beata M.